Volná místa

Stavební společnost K2 stavební Moravia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na tyto pozice:

Účetní

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe ve vedení podvojného účetnictví a zpracování mezd minimálně 2 roky
  • Orientace v účetní a daňové legislativě
  • Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů
  • Komunikační schopnosti, zodpovědnost a pečlivost
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Znalost účetního programu Pohoda výhodou

Náplň práce:

  • Vedení podvojného účetnictví
  • Vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů a mezd
  • Vedení hotovostního i bezhotovostního platebního styku
  • Zpracování daňových přiznání (DzPPO, DzPFO, silniční daň, daň ze závislé činnosti, srážková daň, daň z nemovitosti…)
  • Komunikace s úřady – FÚ, zdravotní pojišťovny, ČSSZ, ÚP, …
  • Uzávěrkové operace
  • Tvorba podkladů pro vedení společnosti
  • Administrativní činnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní prosperující společnosti
  • Odpovědnou a zajímavou práci
  • Služební mobilní telefon
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
  • Více informací na www.k2stavebni.cz

V případě zájmu zasílejte své životopisy s průvodním dopisem o své osobě na  k2stavebni@k2stavebni.cz.

Strojník

Společnost K2 stavební Moravia s. r. o. hledá STROJNÍKA na obsluhu pásových bagrů případně traktorbagru.

Podmínkou je vlastnictví platného řidičského průkazu sk. B, skupina T výhodou. V případě vážného zájmu zaškolíme a strojnický průkaz zařídíme.

Výhody:

– celoroční zaměstnání

– pravidelný měsíční příjem

– firemní vozidlo pro jízdy do práce

– jeden strojník = jeden stroj

– nové stroje, rok výroby 2017, žádné ojetiny

– lidský přístup

– práce v okolí Ostravy, každý den doma

– placená školení

– práce o víkendech pouze vyjímečně

V případě zájmu nás kontaktujte na k2stavebni@k2stavebni.cz

nebo na tel. 774 677 770, p. Kubala.