Volná místa

Stavební společnost K2 stavební Moravia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na tyto pozice:

Rozpočtář – přípravář (hlavní pracovní poměr)

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Komunikační schopnosti, manažerské myšlení, selský rozum, zkušenosti s vedením kolektivu
  • Uživatelská znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
  • Časovou flexibilitu
  • Dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

  • Vyhledávání vhodných stavebních zakázek
  • Zpracovávání a úpravy rozpočtů v programu Kros Plus
  • Provádění měsíčních soupisů provedených prací
  • Kontrola souladu mezi rozpočtem a PD
  • Kompletace nabídek
  • Vypracovávání výkazu výměr a změnových listů
  • Tendrování dodavatelů materiálů a dodávek
  • Podíl na vypracovávání technologických postupů
  • Komunikace s dodavateli a investory
  • Znalost zákona o veřejných zakázkách – výběrová řízení

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní prosperující společnosti
  • Odpovědnou a zajímavou práci
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Služební vozidlo
  • Služební notebook
  • Služební mobilní telefon
  • Mzda od 20 000,- do 25 000,-Kč
  • Poskytujeme 13 a 14 plat, výše dle dosažených výsledků
  • Prostor pro seberealizaci a osobní růst

V případě zájmu zasílejte své životopisy s průvodním dopisem o své osobě na k2stavebni@k2stavebni.cz  Do předmětu e-mailu uveďte „Rozpočtář“.

Samostatná účetní – ekonom

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe ve vedení podvojného účetnictví minimálně 2 roky
  • Orientace v účetní a daňové legislativě
  • Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů
  • Komunikační schopnosti, zodpovědnost a pečlivost
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Znalost účetního programu Pohoda výhodou

  • Vedení podvojného účetnictví
  • Vedení bezhotovostního platebního styku, vč. plánování cash flow
  • Tvorba podkladů a ekonomických analýz pro vedení společnosti (tabulky, grafy, plán cash flow aj.)
  • Seznamování se se smlouvami s investory
  • Zpracování daňových přiznání (DPPO, DPH, DPFO, daň ze závislé činnosti, srážková daň, daň z nemovitosti…)
  • Komunikace s úřady – FÚ, ÚP …
  • Jednání s bankou ohledně aktuálních požadavků, příprava pravidelných i ostatních podkladů pro banku
  • Uzávěrkové operace

Nabízíme:

  • Práce v mladém přátelském kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
  • Více informací na www.k2stavebni.cz

V případě zájmu zasílejte své životopisy s průvodním dopisem o své osobě na k2stavebni@k2stavebni.cz  Do předmětu e-mailu uveďte „Účetní“.

Strojník

Společnost   K2   stavební   Moravia   s. r. o.   hledá   STROJNÍKA na obsluhu bagru Caterpillar 444E a minirypadla Kubota KX019-4. Podmínkou je vlastnictví platného řidičského průkazu sk. T  a strojnického průkazu na kolové a pásové bagry. Životopis zašlete na k2stavebni@k2stavebni.cz.

Řidič valníku

Hledáme řidiče valníku do 3,5t. Podmínkou je vlastnictví platného řidičského průkazu sk.B, skupina B+E výhodou. Životopis zašlete na k2stavebni@k2stavebni.cz.