Kontakty

 

K2 stavební Moravia s.r.o.

Počáteční 429/10
710 00  Slezská Ostrava

IČO: 285 73 994
DIČ: CZ 285 73 994

E-mail: k2stavebni@k2stavebni.cz
Telefon: +420 596 611 392
Datová schránka: vrqhfdi

Společnost K2 stavební Moravia s.r.o. je zapsaná v OR u KS v Ostravě oddíl C, vložka 32700. 

E-mail pro zasílání faktur: faktury@k2stavebni.cz 

  Marian Kotas
  jednatel
telefon +420 604 453 640
e-mail kotas@k2stavebni.cz  
  Ing. Dušan Tobiáš
  prokurista 
telefon +420 602 217 640
e-mail tobias@k2stavebni.cz 
  Ing. Soňa Pešátová
  hlavní účetní
telefon +420 721 423 868
e-mail pesatova@k2stavebni.cz 
  Bc. Laura Pešátová
  mzdová účetní
telefon +420 770 130 163
e-mail pesatova.laura@k2stavebni.cz 
  Radim Golka, Dis.
  vedoucí nákupu
telefon +420 602 284 527
e-mail golka@k2stavebni.cz 
  Natálie Maksantová
  referent nákupu
telefon +420 734 600 074
e-mail maksantova@k2stavebni.cz 
  Ing. Miroslav Matušek
  rozpočtář 
telefon +420 733 122 014
e-mail  matusek@k2stavebni.cz 
  Miroslav Richard Goda
  obchodní přípravář
telefon +420 602 445 673
e-mail  goda@k2stavebni.cz 
  Monika Pavelková
  administrátor staveb
telefon +420 775 882 199
e-mail  pavelkova@k2stavebni.cz 
   Ing. Michal Žebera
   manažer staveb
 telefon  +420 724 196 984
 e-mail  zebera@k2stavebni.cz 
  Ing. Michal Kokeš
  stavbyvedoucí
telefon +420 702 063 888
e-mail kokes@k2stavebni.cz 
  Robert Olšar
  stavbyvedoucí
telefon +420 730 892 944
e-mail olsar@k2stavebni.cz 
  Magdalena Sniehottová
  mistr stavební výroby
telefon +420 725 959 682
e-mail sniehottova@k2stavebni.cz 
  Michal Danko
  mistr stavební výroby
telefon +420 778 453 032
e-mail danko@k2stavebni.cz 
  Petr Kuropata
  technik dopravy a mechanizace
telefon +420 603 159 330
e-mail kuropata@k2stavebni.cz 
  Ing. Jakub Sajdl
  obchodní manažer
telefon +420 739 631 196
e-mail sajdl@k2stavebni.cz 

Reference